Напрямки діяльності

>> Спеціалізація – поглиблене вивчення англійської мови з 1 прогімназійного класу.
З І класу гімназії (5-го) учні вивчають другу іноземну мову: французьку;
З 6-7 гімназійних класів (10-11) вводиться профілізація.

>> Комплексна програма розвитку дітей „Росток” - з 1999 р. школа є експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України по впровадженню науково-педагогічного проекту „Росток”. Науковий керівник – к.п.н., начальник відділу інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Т.О.Пушкарьова. За програмою розвивального навчання (проект „Росток”) працюють прогімназійні (початкові: 1-4 класи) та гімназійні 1-5 (5-9) класи.

>> Програма „Здоров’я” - з 1998 р. школа тісно співпрацює в цьому проекті з Національним Педагогічним Університетом ім. Драгоманова. Науковий керівник – д.п.н., професор, зав. кафедрою фізичного виховання і спорту О.Д.Дубогай.

>> Туристсько-краєзнавчий напрямок - здійснюється через дитячу організацію „Край”. Діяльність організації – пропагування здорового способу життя у молоді шляхом залучення її до спорту та туризму, через створення та функціонування літніх наметових таборів, розширення пізнавальних інтересів і цілісного сприйняття світу, вивчення історії рідного краю, виховання екологічної культури.

>> Авторська програма з образотворчого мистецтва - інтегрований курс з предметами проекту „Росток”.

Протягом 15 років у творчому тандемі – школи 287 (тепер гімназії) та керівника науково-педагогічного проекту «Росток», кандидата педагогічних наук, доцента Тамари Олексіївни Пушкарьової – народжуються іноваційні ідеї, апробуються сучасні методики викладання шкільних дисциплін.
Це відзначають не лише вчителі та батьки, а й авторитетні фахівці - з 2004 року гімназія постійний учасник міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні».
Росток – це натхнення і творчість дорослих і малих, постійний пошук і рух вперед, спілкування друзів і однодумців.