Здобутки гімназії

ІІІ місце – спартакіада Святошинського району;

ІІІ місце – районні змагання «Козацький гарт» серед учнів 5-10 класів;

ІІІ місце – районні змагання з волейболу серед хлопців 8-11 класів;

ІІ місце – районні змагання з волейболу серед дівчат 8-11 класів;

ІІІ місце – спортивні заходи «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів;

ІІ місце – районний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряна футбольна ліга» серед учнів 4-х класів;

ІІ місце – районний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряна футбольна ліга» серед учнів 3-х класів;

ІІІ місце - районний етап Всеукраїнських змагань з футболу на приз «Шкіряний м’яч» серед учнів 2006 року народження;

28 переможців у Всеукраїнському інтерактивному історичному конкурсі «Лелека» – 2016-2017 н.р.;

Переможці у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру 2017": І місце - 23 учня, ІІ місце - 213 учнів, ІІІ місце - 83 учня;

2 переможця у міському конкурсі з українознавства 2016-2017 н.р.;

3 переможця у районному конкурсі з українознавства 2016-2017 н.р.;

Учень 11-Б класу Пастухов Антон зайняв І місце у районному конкурсу читців поезії В.Стуса – 2016-2017 н.р.;

Учениця 9-А класу Гура Маргарита зайняла І місце у ІІ районному етапі конкурсу читців поезії Т.Шевченка – 2016-2017 н.р.;

Учениця 10-А класу Поплевічева Ірина зайняла І місце у ІІІ міському етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка – 2016-2017 н.р.;

14 переможців у ІІ районному етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка – 2016-2017 н.р.;

2 переможців у ІІІ міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика – 2016-2017 н.р.;

25 переможців у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика – 2016-2017 н.р.;

Учениця 8-Б класу Серпун Дар’я зайняла ІІІ місце у ІІ міському етапі Всеукраїнського конкурсу МАН – 2016-2017 н.р.;

20 переможців у І районному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН – 2016-2017 н.р.;

Учениця 10-А класу Поплевічева Ірина зайняла І місце в Україні в олімпіаді з біології (ІV етап Всеукраїнських олімпіад) – 2017 р.;

12 переможців у ІІІ міському етапі Всеукраїнський учнівських олімпіад – 2016-2017 н.р.;

93 переможця у ІІ районному етапі Всеукраїнський учнівських олімпіад – 2016-2017 н.р.;

Учениця 9-А класу Поплевічева Ірина зайняла І місце в Україні в олімпіаді з біології (ІV етап Всеукраїнських олімпіад) – 2016 р.;

17 переможців у Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка (районний етап) – 2015-2016 н.р.;

84 переможця у ІІ районному етапі Всеукраїнський учнівських олімпіад – 2015-2016 н.р.;

18 переможців у ІІІ міському етапі Всеукраїнський учнівських олімпіад – 2015-2016 н.р.;

17 переможців у І районному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН – 2015-2016 н.р.;

14 переможців у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика – 2015-2016 н.р.;

5 переможців у ІІІ міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика – 2015-2016 н.р.;

24 переможці на Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека» – 2015-2016 н.р.;

ІІ місце на міському конкурсі «Мистецька фортеця» – 2015-2016 н.р.;

Перемога на районному святі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» - І місце родина Стоянів – 2015-2016 н.р.;

Гімназія зайняла 50 місце в Україні за високі результати ЗНО з української мови – 2015 р.

І місце - першість Святошинського району з футболу в рамках змагань на приз клубу "Шкіряний м’яч" серед учнів 2003 року, районні змагання з міні-футболу серед учнів 9-11 кл.;

ІІ місце - олімпіада з фізичної культури, "Старти надій" серед учнів 7 кл.;

ІІІ місце - Спартакіада Святошинського районну, змагання з волейболу серед хлопців 8-11 кл., Всеукраїнський спортивно-масовий захід "Олімпійське лелеченя", районний етап Національного турніру шкільних баскетбольних команд "Євро - 2015" серед хлопців 8-11 кл.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад: І місце - 7 учнів, ІІ місце - 21 учнів, ІІІ місце - 46 учнів.

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН: І місце - Петронюк К. 8-А кл. (екологія), Будовіч Л. 9-А (фізика), Федько М. 8-А (історія); ІІ місце - 10 учнів; ІІІ місце - 7 учнів.

Переможці в ІІІ (міському) етапі учнівських олімпіад: ІІ місце - 5 учнів, ІІІ місце - 5 учнів.

Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка: ІІ місце - Бобженко М. (11-А кл.); ІІІ місце - Жученко К. (6-А кл.), Стефанюк Є. (6-В кл.), Поплевічева І. (7-А кл.), Ярошенко М. (9-Б кл.).

Переможці ІІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика: ІІ місце - Остапчук І. (5-А кл.), Рябовіл П. (9-Б кл.); ІІІ місце - Жученко К. (6-А кл.), Поплевічева І. (7-А кл.).

Переможці у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру 2014": І місце - 40 учнів, ІІ місце - 38 учнів, ІІІ місце - 13 учнів.

Переможці Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник": диплом І ступеня Регіонального рівня - 7 учнів, диплом ІІ ступеня Регіонального рівня - 7 учнів, диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня - 6 учнів, диплом І ступеня Всеукраїнського рівня - 4 учня, диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 2 учня.

Участь у громадській акції «Флагман сучасної освіти Україна 2009»;

Участь у Міжнародній виставці «Інноватика в освіті України» - грудень 2009 р.;

Участь у громадській акції «Флагман освіти і науки України» - 2011 р.;

Переможців ІІ (районного) етапу всеукраїнських олімпіад 2011/12 н.р.– 66 учнів. Переможців МАН (районний тур) – 17 учнів;

Участь у Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні» - 2012 р.;

47 призерів і переможців ІІ районного етапу Всеукраїнських олімпіад 2010/11 н.р.;

ІІ місце в районній спартакіаді - 2010 р.;

ІІІ місце в міському конкурсі на кращий стан фізичного виховання серед ЗНЗ м.Києва - 2010 р.;

Участь у Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади - 2010";

Участь у 20 Міжнародній виставці навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2009";

Постійна участь у районних, міських та Всеукраїнських семінарах, зокрема участь у V Міжнародній виставці навчальних закладів „Сучасна освіта - 2002”, в проекті „Формування здорового способу життя”;

Міжнародна виставка «Сучасна освіта - 2003», експозиція «Формування здорового способу життя»;

Перемога в районному (І місце) та міському (ІІ місце) конкурсі на кращий стан фізичної культури і спорту – 2003 р.;

Педагогічний колектив гімназії – переможець Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю – 2003 р.

Перемога у міському конкурсі „Волонтер - 2003” у сфері фізичної культури і спорту (організація літніх наметових таборів);

Участь у Всеукраїнському форумі освітян «Якість освіти: концептуальний вибір України» - 2004 р.;

Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі з проблеми «Інтегроване навчання: розробка і впровадження діяльнісного методу в межах науково-педагогічного проекту «Росток» - 2005 р.;

І місце в районних змаганнях з баскетболу – 2005 р.;

Конкурс «Таланти твої, Україно» - гран-прі вчитель образотворчого мистецтва Моцак Н.А. – 2005 р.;

Хоровий колектив „Веселка” – І місце в районі – 2005 р.

ІІ місце серед шкіл району (40 шкіл) в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад – 36 призових місць із 13 предметів – 2006 р.;

Перемога в районному (І місце) та міському (ІІ місце) конкурсі на кращий стан фізичної культури і спорту серед ЗНЗ– 2006 р.;

Виставка творчих робіт учнів та вчителя Моцак Н.А. в приміщенні клубу «Молоді серця» при підтримці Міжнародного Фонду «Відродження»;

Хоровий колектив вчителів тримає І місце в районі з 2001 року та ІІ місце в м. Києві;

Участь у міській нараді-семінарі спільно з Російською Академією освіти – «Управління якістю освітнього процесу» - 2007 р.;

Участь у Х ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні - 2007” –в роботі «круглого столу» „Впровадження діяльнісної технології в навчальний процес початкової школи” – науково-педагогічний проект „Росток”;

ІІ місце в районних змаганнях „Козацькі забави” – 2007 р.;

ІІІ місце в легкоатлетичному кросі Святошинського району „В здоровому тілі – здоровий дух” – 2007 р.;

Участь у ІІ-му Міжнародному гуманістичному форумі «Освіта та виховання майбутнього»;

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції „Актуальні проблеми формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді” – листопад 2007 р.;

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції „Теорія і практика проектування виховних систем у навчальних закладах України” – грудень 2007 р.

Участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції „Вплив мистецтва на процес формування світогляду молоді ” – грудень 2007 р.

Диплом І ступеня Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН "Лідер освітніх інновацій у реалізації науково-педагогічного проекту "Росток" 2012р.

Атестація гімназії з відзнакою

73 переможця ІІ районного етапу Всеукраїнських олімпіад 2013/14 н.р.

19 переможців у районному конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МОН 2013/14 н.р.