Детальніше про гімназію

Гімназія з 1991 р. спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови з 1 класу, з 5-го учні вивчають другу іноземну мову - французьку. При викладанні іноземних мов використовуються сучасні підручники Британських видавництв „Лонгман”, „Макміллан”, „Оксфорд”.
Вчителі кафедри іноземних мов тісно співпрацюють з Британським представництвом „Пірсон Ед’юкейшн” („Лонгман”). Викладачі-методисти з Великобританії проводили уроки з учнями гімназії.
Діти приймають участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, які проводяться вищими навчальними закладами Києва, представництвом „Пірсон Ед’юкейшн”:
- Всеукраїнська WEB – олімпіада старшокласників (Національна академія управління);
- Всеукраїнська олімпіада „Поліглот” (Київський міжнародний університет);
- Конкурс з англійської мови „Language and Culture competition”;
- Конкурс „Містер Всезнайко” та ін.
Молодші школярі є призерами щорічної олімпіади „Юний лінгвіст”. Учні приймають активну участь у позакласних заходах, які постійно проводяться у гімназії, районі, місті: КВК, брейн – ринги, конкурсі театральних вистав англійською мовою, тощо.

Здоров’язбережувальна технологія "Навчання в русі”

Здоров’я
Здоров’я дитини розглядається нами як першочергова умова успішного вирішення поставлених завдань: підвищення фізичного рівня, психічного і духовного здоров’я, як єдиного науково – обгрунтованого комплексу педагогічних, біологічних і соціально-психологічних профілактичних заходів у системі „гімназія - сім’я”.
Технологія "Навчання в русі" передбачає:
у навчальному процесі (фізкультхвилинки, ранкова гімнастика, динамічні перерви, вправи для заспокоєння і т.п.), уроки фізкультури; у позаурочній роботі:
- спортивні секції: теніс, футбол, баскетбол, спортивна гімнастика;
- робота тренажерного залу;
- щорічні «Свята краси і здоров’я»;
Здоров’я

Здоров’я

Здоров’я

Здоров’я

Здоров’я
- участь у спортивних змаганнях районного, міського, Всеукраїнського рівнів.
Здоров’я